To fotografia dla mężczyzn, którzy oczekują czegoś więcej niż pokazania na zdjęciu swojego ciała. To fotografia, która ma pokazać charakter osoby fotografowanej. Światło, stylizacja i miejsce ma tu kluczowe znaczenie. Jeśli myślałeś o sesji dla siebie, może chciałbyś pokazać się w innym wydaniu niż zazwyczaj, albo widziałeś sesję, która zainspirowała Cię do podjęcia decyzji o zrealizowaniu własnej. Może jesteś romantykiem i słuchasz płyt winylowych, grasz na instrumencie muzycznym i marzyła Ci się taka sesja? A może jeździsz na motorze i chciałbyś zachować to uczucie wolności na zdjęciach, lub zwyczajnie potrzebujesz dobrego męskiego portretu. Czekam, napisz.


SESJA MĘSKA INSPIROWANA FILMEM

Sesja powstała z potrzeby duszy. Inspiracją był film, morze, nostalgia. Przed obiektywem stanął niezwykle utalentowany aktor Marcin Wypych. Sesja powstała w Międzyzdrojach w marcu, gdzie morze jest niespokojne, a światło piękne o każdej godzinie dnia. Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć, … więcej

SESJA MĘSKA SILNA OSOBOWOŚĆ

Męska sesja silnej osobowości, aby ją podkreślić dobrze jest szukać ostrego światła. Marcin jest barwną osobą, intryguje urodą i duszą . Jego ubiór nie jest przypadkowy, garnitur w paski własnoręcznie farbowany przez Marcina musiał znaleźć się na sesji.